Blog miłośników kawy
RSS
29 lis

Tchibo Cafissimo – nie cena świadczy o ekspresie

Autor: Kawomaniak kategoria: Ekspresy do kawy 0 komentarzy

Tchibo CafissimoCafissimo. Zasmakuj w różnorodności. To takie proste! Cappuccino na śniadanie? Espresso po obiedzie? Caffe latte do deseru? Rozwiązanie jest proste – Cafissimo firmy Tchibo, czyli nowoczesny ekspres na kapsułki, który pozwala szybko i wygodnie przygotować doskonałą kawę.

Cafissimo to ekspres zaparzający kawę dozowaną w kapsułkach. Wyróżnia się funkcjonalnością i niezwykle prostą obsługą. Łączy w sobie cechy ekspresu ciśnieniowego oraz przelewowego, które umożliwiają szybkie i wygodne przyrządzenie ulubionej kawy. Bogactwo funkcji Cafissimo i różne warianty smakowe kapsułek pozwalają na przygotowanie rozmaitych rodzajów kawy, w tym kawę z filtra, espresso, cappuccino, caffe latte lub mocha.

Wybór. Wybierz swoją ulubioną kawę z pięciu wariantów smakowych kapsułek. W każdej kapsułce znajduje się hermetycznie zamknięta porcja zmielonej kawy najwyższej jakości. Jest to gwarancja, że przygotowany napój będzie zawsze świeży i aromatyczny.

Wygoda i funkcjonalność. Wystarczy włożyć kapsułkę z ulubionym smakiem kawy, a następnie nacisnąć jeden przycisk ekspresu. Każdemu wariantowi kapsułki przypisany jest kolor, który odpowiada kolorowi przycisków na ekspresie. Łatwo więc rozpoznać, który należy wybrać.

Profesjonalizm. Każdy przycisk ekspresu zapewnia właściwe ciśnienie parzenia kawy które wydobywa z niej prawdziwy charakter i smak. Do przygotowania kawy filtrowanej wystarczy niższe ciśnienie, do caffe crema – średnie, natomiast do espresso – najwyższe.

Idealne proporcje. Podczas przygotowania kawy ekspres sam dopasowuje
odpowiednią ilość wody dla danego rodzaju kawy. Mleczna pianka. Cafissimo wyposażone jest w dyszę do spieniania mleka, dzięki czemu z łatwością można przygotować cappuccino, caffe latte czy kawę z mlekiem. Jakość Tchibo. System Cafissimo (ekspres i kapsułki) kupisz w sklepach Tchibo na terenie całej Polski. Ekspres objęty jest trzyletnią gwarancją.
Cena urządzenia w wersji standardowej wynosi 349 zł. Cena opakowania kapsułek (10 szt.) – 9,99 zł.

Pięć wariantów smakowych kapsułek:
- Espresso Kräftige Röstung: wyjątkowe espresso wyróżniające się intensywnym i pełnym smakiem. Kolor kapsułki: czarny.
- Espresso Decaffeinato: bezkofeinowe espresso o unikalnym aromacie z charakterystycznym pełnym i intensywnym smakiem. Kolor kapsułki: czarny.
- Caffe Crema: kompozycja 100% ziaren Arabika, tworząca napar z subtelnym aromatem i aksamitną pianką. Kremowa i aromatyczna. Kolor kapsułki: żółty.
- Caffe Crema Mild: kompozycja 100% ziaren Arabika, tworząca napar z subtelnym aromatem i aksamitną pianką. Kremowa i aromatyczna. Kolor kapsułki: żółty.
- Brazil Mild: wyjątkowa łagodność i pełnia smaku, dzięki ciepłemu brazylijskiemu słońcu, tropikalnemu klimatowi oraz żyznej i bogatej w minerały glebie. Kolor kapsułki: niebieski. Cafissimo Silver. We wrześniu br., w sklepach Tchibo, dostępne będzie w sprzedaży Cafisssimo w limitowanej serii Silver. Do każdego zakupionego ekspresu zostanie dołączony certyfikat z indywidualnym numerem. Cena urządzenia: 399 zł

Opracowanie: Robert Krupiński

Źródło: sophisti.pl

Autor: Filip Wydziałkiewicz

Brak komentarzy

Napisz swój komentarz

Wypełnij proszę poniższy formularz.
Imię
E-mail
Strona www
Twój komentarz